DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła Jarosławiec - podsumowanie

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Nadszedł czas powrotu do domu. Stęskniliśmy się za naszymi bliskimi, ale żal opuszczać Ośrodek „Rafa”. Jeszcze większy, że tego dnia zaświeciło upragnione słońce. Droga powrotna upłynęła bardzo szybko. Część z nas słodko drzemała w przeróżnych, karkołomnych pozycjach : ) Zobaczcie sami : ) Część zajęta była rozmowami i czytaniem książek. Po drodze czekała na nas jeszcze niespodzianka- Mc Donald’s. Dotarliśmy do Żagania cali, zdrowi, brudni i szczęśliwi : ) No i nie możemy już doczekać się przyszłego roku szkolnego i kolejnego wspólnego wyjazdu : ) Do zobaczenia : ) W imieniu moim i moich kochanych wychowawców ślicznie dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyliście nas Państwo powierzając nam pod opiekę swoje pociechy. Staraliśmy się nie zawieść Waszych oczekiwań : ) Małgoniu, Edytko, Kubo - załogo moja dzielna! Dziękuję Wam za wszystko z całego serca. Jesteście najlepsi : )

                                                                                                                             Aleksandra Hucał

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień dziesiąty

Ostatni dzień naszego pobytu w Jarosławcu. Nie uwierzycie gdzie dziś byliśmy- czekało na nas królestwo kulek : ) Młodsi czuli się jak w raju, ale i starszym bardzo się spodobało : ) Wszyscy szaleli tocząc „kulkowe” walki. Można było się nieźle zmęczyć : ) Tego wieczoru czekało na nas jeszcze ognisko i pyszne kiełbaski, które piekliśmy zgodnie z własnym gustem : ) Było pysznie : ) Ostatnia dyskoteka, pożegnania z przyjaciółmi i czas pakowania. Smutno nam bardzo : ) Ależ ten czas szybko mija. Ale, nic to. Powrócimy tu za rok : )

                                                                                                                     Aleksandra Hucał

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień dziewiąty

Tegoroczna Zielona Szkoła powoli się kończy : ( Smutno będzie pożegnać się z Jarosławcem : ( Zdążyliśmy zaprzyjaźnić się z wieloma rówieśnikami. Pozdrawiamy drużynę ze Lwówka Śląskiego, z którą rozegraliśmy mecz przyjaźni. Nie liczyli się wygrani, liczyła się dobra zabawa : ) Niektórzy pograli w siatkówkę, poskakali na skakance, pograli w koszykówkę. Inni tylko pozowali do zdjęć : ) : ) Nie zabrakło zabaw na basenie, wieczornego seansu kinowego i dyskoteki : ) Niekwestionowanym bohaterem dnia był jednak Paweł i jego ręka, która została usztywniona gipsem. Wszyscy chcieli zrobić sobie z nim pamiątkową fotkę, a sam Paweł stał się szczęśliwym posiadaczem cennego miejsca na autografy : ) PS Nie martwcie się, ręka nie została złamana, a Paweł czuje się dobrze : )

                                                                                                             

Aleksandra Hucał

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień ósmy

Wreszcie! Zaświeciło słoneczko! : ) No i plażujemy. Niektórzy budują zamki z piasku, inni bawią się w specjalnie zaprojektowanej bazie. Jeszcze inni łapią promienie słoneczne : ) Kąpiel w morzu? Czemu nie : ) Granie w ringo? Jasne : ) Każdy relaksuje się jak może : ) Wykorzystujemy każdą wolną chwilę, żeby nacieszyć się zdrowym, nadmorskim powietrzem. Po obiedzie oczywiście gry i zabawy na basenie. Oj, na brak ruchu nie cierpimy : ) Czy wrócimy szczuplejsi? Biorąc pod uwagę ilość ruchu - pewnie! : ) Biorąc pod uwagę ilość jedzenia - zdecydowanie nie : )

                                                                                                                             Aleksandra Hucał

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień siódmy

Dziś Dzień Dziecka i wycieczka do Parku Jurajskiego w Łebie. Pogoda wymarzona! Błękitne niebo i słońce, którego wypatrujemy każdego dnia. Trafiliśmy na wielki festyn z mnóstwem atrakcji. Byli piraci, którzy rozdawali baloniki i dmuchali olbrzymie bańki mydlane. Podziwialiśmy okazy dinozaurów naturalnej wielkości. Były imponujące! Braliśmy udział w warsztatach lepienia z gliny - oczywiście przewodnim tematem były dinozaury. Chętni mogli pomalować swoje twarze. Odwiedziliśmy wioskę indiańską i wodza Kamienną Stopę. Niektórzy zajrzeli do kina, inni bawili się na placu zabaw. A wieczorem - dyskoteka : ) Przez cały dzień uśmiechy nie schodziły nam z twarzy.    

                                                                                                                                       Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
6
Hours
3
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.