DESIGNED BY OLWEBDESIGN

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Jagoda Błażałek, uczennica klasy VIII, zakwalifikowała się do finału konkursu „Czytanie warte zachodu”. Jest to konkurs wojewódzki, organizowany po raz szósty, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty- Ewy Rawy. Do II etapu przystąpiło 91 uczestników z czego 25 uzyskało liczbę punktów dającą kwalifikację do ostatniego etapu konkursu, który odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Jagodzie gratulujemy i trzymamy kciuki 

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH – ETAP REJONOWY

HISTORIA

Dominik ROTARSKI –  miejsce 67 na 120

 

MATEMATYKA

Anna JOPEK –  miejsce 17 na 151

Paweł WOŁCZEK –  miejsce 54 na 151

 

FIZYKA

Anna JOPEK –  miejsce 15 na 34

Paweł WOŁCZEK –  miejsce 25 na 34

 

JĘZYK ANGIELSKI

Jagoda BŁAŻAŁEK –  miejsce 90 na 94

Martyna HAWRYLUK –  miejsce 92 na 94

Anna JOPEK –  miejsce 94 na 94

 

BIOLOGIA

Anna JOPEK – miejsce 45 na 57

Jagoda BŁAŻAŁEK –  miejsce 49 na 57

 

CHEMIA

Anna JOPEK –  miejsce 10 na 24

Sukces fizyków

08.12.2018 r. W Instytucie Fizyki Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki ,,Odyseja Kosmiczna”. Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki SNaFi pod patronatem Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Dwoje uczniów naszej szkoły Anna Jopek i Paweł Wołczek (oboje z klasy VIII a) wzięli udział w finale i tym samym wywalczyli tytuł finalistów. W finale uczniowie rozwiązywali test wiedzy i przygotowywali doświadczenia. Finalistów do konkursu przygotował nauczyciel fizyki Pan Zbigniew Wróblewski

Mikołaj Sidor laureatem VI Żagańskiej Kuźni Talentów

03.03.2016 r. w Centrum Kultury w Żaganiu odbył się Dziecięcy I Młodzieżowy Festiwal Piosenki. Naszą szkołę godnie reprezentował uczeń klasy Va Mikołaj Sidor. Przepięknie wykonał dwie piosenki: "Nie przeszkadzać" i "Miłość stanęła w drzwiach", którymi wyśpiewał tytuł laureata festiwalu.

Gratulujemy!!!

Jolanta Ginter

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
7
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.