DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Niezwykli goście

Uczestnicy warsztatów Dziecięcej Akademii Przedsiębiorczości gościli Pana Daniela Marchewkę - Burmistrza Miasta Żagania i Pana Zbigniewa Białkowskiego - Naczelnika Wydziału Oświaty. Przeprowadzili z gośćmi wywiad. Treść została autoryzowana i pojawi się w najbliższym wydaniu gazetki szkolnej „Spoko”. Zachęcamy do przeczytania.

Opiekun DAP

Beata Purwiel

Wycieczka do Wrocławia

22 maja 2014 r. odbyła się wycieczka do Wrocławia dla uczestników projektu "Wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwój kompetencji kluczowych u uczniów PSP 1 i PSP2 w Żaganiu". We Wrocławiu uczniowie rozpoczęli pobyt od dwugodzinnego zwiedzania Ogrodu Botanicznego. Następnie spacerem udali się na Plac Solny, a potem do Humanitarium. Tam od 15:00 dzieci uczestniczyły w ciekawych dwugodzinnych warsztatach doświadczalnych.

  Beata Purwiel

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego w klasach VI

Uczniowie podczas zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z języka polskiego doskonalą swoje umiejętności w pisaniu, czytaniu, korzystaniu z informacji, jak również uczą się koordynować pracę "oko - ręka". Poniżej relacja fotograficzna z zajęć, na których uczniowie pracowali w zeszytach Ortograffiti.

Małgorzata Ponikowska - Knap

Licznik odwiedzin

Miesiąc 226

Ogółem 111549

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
5
Hours
5
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.