DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Ćwiczenia oswajające z piłką – nauka zabawy rzutnej „Poczta”

Uczniowie klasy I wzięli udział w lekcjach konkursowych  „Małego Mistrza”. Tematem pierwszej  lekcji były ćwiczenia oswajające z piłką  - nauka zabawy rzutnej „Poczta”, druga lekcja gimnastyki - nauka przewrotu  w przód z przysiadu do przysiadu. Wszyscy uczniowie byli bardzo aktywni na lekcjach, chętnie ćwiczyli, wspierali się w rywalizacji zespołowej, kibicowali. Jedną z lekcji możecie zobaczyć sami J

Marzena Stachurska

Sprawność – Rowerzysta

Już zaczęliśmy nowy sezon „Małego Mistrza” od sprawności – Rowerzysta. W ramach tej sprawności  pierwszaki zapoznali się ze  znakami drogowymi oraz zasadami  poruszania się po drodze. Następnie uczyli się:  prowadzenie rowera, ruszanie z miejsca, jazda po prostej, jazda między słupkami, jazda po kole oraz zatrzymanie się w określonym miejscu. Zobaczcie jak sobie radzili.

 Marzena Stachurska

Turniej sportowy

Wszystkie klasy pierwsze wzięły udział w Turnieju Sportowym Klas Pierwszych „Mały Mistrz”. Turniej był podsumowaniem pracy pierwszaków w ramach ogólnopolskiego programu Mały Mistrz. Wszystkie klasy pokazały swoje wysokie umiejętności, walczyły o jak najwyższe miejsca, a przede wszystkim świetnie się bawiły. Turniej wygrała klasa I c, drugie miejsce i tylko jeden punkt mniej klasa I a, trzecie miejsce klasa I b. Wszystkim wielkie gratulacje!!!

 Marzena Stachurska

Sprawność - Pływak

Klasy drugie przez dwa miesiące uczyły się pływać kraulem na plecach. Na początku były ćwiczenia oswajające z wodą, oddechowe, zabawy w wodzie następnie przeszli do nauki pływania na plecach. Radzili sobie bardzo dobrze, zobaczcie sami.

Marzena Stachurska

Sprawność - Rowerzysta

Uczniowie klas pierwszych uczyli się w ramach programu jazdy na rowerze: ruszanie z miejsca, jazda po prostej, jazda między słupkami, jazda po kole oraz zatrzymanie się w określonym miejscu. Poznali też znaki drogowe oraz zasady poruszania się na ulicy. Zobaczcie jak sobie radzili.

Marzena Stachurska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 226

Ogółem 111549

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
5
Hours
4
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.