DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Kompleksowe wspomaganie szkół i kadry pedagogicznej w Powiecie Żagańskim

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu bierze udział w projekcie "Kompleksowe wspomaganie szkół i kadry pedagogicznej w Powiecie Żagańskim" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Żaganiu. Projekt jest realizowany w ramach Priorytetu III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół w ramach POKL.

Celem projektu jest poprawa jakości funkcjonowania systemu doskonalenia nauczycieli poprzez zwiększenie dostępu do niego.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 226

Ogółem 111549

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
5
Hours
4
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.