DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Piknik Zdrowia grupa 0 "a"

Przedszkolaki z grupy 0 "a" miały przyjemność pokazać swoje umiejętności wokalne na Pikniku Zdrowia. Z przyjemnością patrzy się na zaangażowanych rodziców w życie grupy oraz występy małych artystów. Dyplom i kolorowe czapki, to dodatek dla naszej energii i pięknych występów.
 
mgr Katarzyna Klorek-Razum

Wycieczka do Parku Krasnala

29.05.2015 przedszkolaki z grupy Pani Marty i Pani Mileny wyjechały na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli. Dzieci podziwiały największą figurę krasnala na świecie oraz wiele różnych figur zwierzą egzotycznych. Krasnal Soluś ma 541cm wysokości i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Pierwszym punktem wycieczki była zabawa na sali zabaw gdzie dzieci mogły bardzo, ale to bardzo aktywnie spożytkować energię. Po wyczerpujących wojażach poszliśmy oglądać zwierzęta, które były bardzo przyjazne i jadły nam z ręki. Dzieci z radością dokarmiały małe kózki i sarenki. 

Wycieczka okazała się niesamowitym pełnym atrakcji wydarzeniem, który na długo zostanie w naszych wspomnieniach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał

Straż Ochrony Kolei

Wizyta Straży Ochrony Kolei w naszej szkole wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się 12 maja 2015r dla wszystkich grup przedszkolnych. W trakcie spotkania sokiści zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie poruszania się na przejazdach kolejowych. Panowie zaprezentowali dzieciom sztuki walki przy obezwładnianiu napastnika, pokazali sprzęt, jaki wykorzystują w takich sytuacjach.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały sokistom gromkimi brawami i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał

Czarni Żagań u przedszkolaków

Piłkarze Czarnych Żagań w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 2 zorganizowali trening piłkarski dla przedszkolaków Pani Marty Susfał oraz Mileny Żelazek-Horodyskiej. Seniorzy zaprezentowali dzieciom jak na wesoło można bawić się piłką a przy okazji kształtować wydolność układu ruchowego i mięśniowego młodego człowieka. Dzieci były bardzo zaangażowane i z wielką ochotą uczestniczyły w proponowanych ćwiczeniach. Na zakończenie resztkami sił dzieciaki z uśmiechem podziękowały gościom: Sebastianowi, Bartkowi, Marcinowi, Kacprowi i Maćkowi.

Milena Żelazek-Horodyska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
6
Hours
4
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.