DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Akademia Czystych Rąk

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie naszej szkoły z klasy II b i klas IV a i IV b pod kierunkiem pani Małgorzaty Moskwa i pani Joanny Uchman przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego Akademia Czystych Rąk Carex.
Głównym celem zajęć było przekazanie dzieciom podstawowej wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowia, a także wyrobienie w nich prawidłowych nawyków związanych z higieną rąk, których stosowanie pomoże skutecznie ustrzec się przed infekcjami. Uczniowie tych klas uczestniczyli w blokach zajęciowych w oparciu o materiały edukacyjne wzbogacone o treści multimedialne i spotkanie z pielęgniarką szkolną. W scenariuszach lekcji zrównoważono zawartość merytoryczną, zabawę i ćwiczenia praktyczne tak, aby przybliżyć uczniom temat higieny rąk w jak najbardziej przyjazny sposób. Po zakończonych zajęciach dokonano podsumowania programu w formie wystawy prac plastycznych i pamiątkowych zdjęć.

Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
7
Hours
3
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.