DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Festyn rodzinny

Kolejne spotkanie dotyczące festynu odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu.

Tym razem debatowali rodzice nad organizacją festynu, proponowali podział zadań, rozmawiali o pozyskiwaniu gadżetów, jak i sponsorów. Każdy otrzymał zadanie do wykonania.

Festyn zbliża się wielkimi krokami…

Małgorzata Ponikowska - Knap

Festyn Rodzinny zbliża się wielkimi krokami!

22 października 2014 r. podczas spotkania członków Samorządu zajęliśmy się tematyką związaną z Festynem Rodzinnym. Wspólnie zastanawialiśmy się nad uatrakcyjnieniem jego formuły, tematem wiodącym i podziałem zadań. Zadaniem przewodniczących poszczególnych klas było przedyskutowanie i opracowanie wstępnych propozycji dotyczących festynowych atrakcji. Na kolejnym spotkaniu zbierzemy poszczególne propozycje i przedstawimy je przewodniczącej szkolnego Zespołu ds. Promocji Szkoły.

Opiekun SU

Warsztat II

15 maja 2014 r. w Zielonej Górze odbyły się drugie warsztaty w ramach projektu Szkoła współpracy, w których uczestniczyli nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się jak zaplanować i stworzyć Program Współpracy.

Oto relacja fotograficzna z warsztatów.  

                  

Małgorzata Ponikowska – Knap

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
6
Hours
1
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.