DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Integracja drogą do samodzielności

Kontynuujemy projekt współpracy z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym pt. "Integracja drogą do samodzielności". Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie, w czasie którego wspólnie robiliśmy kartki świąteczne. Poczuliśmy magię świąt. Wspaniała atmosfera zajęć odzwierciedliła się w postaci pięknych kartek .

Apel upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości

W dniu 12.11.2019 odbył się apel upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości. Został przygotowany przez drużynę Pancerniaków oraz p. Anię Pokusę Łach, Oliwię z klasy 7 A i naszego drużynowego  kolegę z PSP nr7 Julka. Tematem występu były dzieci, te które walczyły ramię w ramię z dorosłymi. To one poświęcały swoje życie i przyszłość, by dzisiaj Polska była wolnym krajem.
Opiekunkami dzieci były:p. Milena Żelazek-Horodyska oraz p. Marta Sawicka-Szczesiak.
Serdecznie dziękujemy za piękny występ i zaangażowanie wszystkich osób. Oby już nigdy żadne polskie dziecko nie musiało powiedzieć,, Dziś idę walczyć mamo,, 

25. rocznica śmierci gen. Stanisława Maczka

W ramach współpracy między szkołą a 11 Lubuską Dywizją Kawalerii Pancernej ,, Pancerniacy,, uczestniczyli dzisiaj w obchodach 25. rocznicy śmierci gen. Stanisława Maczka. Po oficjalnych uroczystościach zwiedzili salę tradycji oraz wysłuchali historycznych prelekcji.

Światełko pokoju

Pancerniacy przekazali dzisiaj w trakcie mszy w Parafii wojskowej Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego w Żaganiu Betlejemskie Światło Pokoju .

Harcerska Wigilia

W czwartek 19.12.2019 r. harcerze uczestniczyli w hufcowej wigilii, którą zorganizowano w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach. Odebrali Betlejemskie Światło Pokoju, które przekażą w niedzielę o 11:30 w Parafia Wojskowej Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego w Żaganiu. Czuwaj!

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
6
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.