DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Teatr Maska

Uczniowie mieli dzisiaj możliwość obejrzenia dwóch spektakli profilaktycznych przygotowanych przez Teatr Maski z Krakowa.
Dzieci z klas 0-3 oglądały występ pt.,, Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała,, natomiast młodzież zapoznała się kolejny raz z tematyką uzależnienia od narkotyków poprzez przedstawienie,, Odnaleźć siebie,,.
Organizacją przedstawień zajmowała się p. Milena Żelazek-Horodyska.

Marzycielska Poczta

Nasi uczniowie chcąc sprawić przyjemność ciężko chorym dzieciom przyłączyli się do akcji "Marzycielska Poczta". Młodsi uczniowie przygotowali piękne kartki a uczniowie z klas starszych pisali wspierające listy. Wszystkim dzieciakom serdecznie dziękuję. Wspieramy, pomagamy o tym zawsze pamiętamy.

Zombiaczki

Bardzo dziękuję wszystkim dziewczynom z zespołu tanecznego za świetne występy na uroczystościach szkolnych😘💃🌹


p. Milena Żelazek-Horodyska

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 226

Ogółem 111549

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
5
Hours
5
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.