DESIGNED BY OLWEBDESIGN

"SCHODAMI DO WIEDZY"

Program jest zaadresowany szczególnie do uczniów klas IV-VIII, ale mogą z niego korzystać również uczniowie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Podczas realizacji programu na szkolnych schodach pojawiła się tabliczka mnożenia, która pomaga w utrwaleniu jej . zasady pisowni z języka polskiego Na lekcjach matematyki systematycznie jest utrwalana i sprawdzana wiedza z zakresu  podstawowych działań pamięciowych, tabliczki mnożenia, czytania instrukcji. Podczas zajęć z języka polskiego uczniowie ćwiczyli i utrwalali zasady ortografii, swobodne wypowiedzi uczniów.

Nauczyciele realizujący program : Joanna Timoszyk, Gabriela Woźniak, Magdalena Antosz

Dziś chwalimy 0a

Dzieci z grupy 0a biorą udział w innowacji pedagogicznej "Dziś chwalimy". W sali w okresie jesiennym każde dziecko z chęcią spoglądało na jesienne drzewo, na którym zostały zapisane pochwały dla dzieci. Radości jest co niemiara. Dzieci pokazują również swoje osiągnięcia rodzicom i są bardzo dumne z siebie. Brawo :)
 
Katarzyna Klorek-Razum

"Mat-man"

Te dodatkowe zajęcia odbywały się pozalekcyjne Podczas nich, w swobodnie dobranych zespołach dzieci mogły rozwijać umiejętności matematyczne i logiczne myślenie. W zajęcia chętnie włączali się inni nauczyciele i rodzice naszych najmłodszych uczniów, współpracując przy planowaniu pracy zespołowej, realizacji i wykonaniu zadań konstrukcyjnych oraz rozwiązywaniu zadań problemowych.

Beata Purwiel

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
7
Hours
3
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.