DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

TRADYCYJNIE Z SZACHOWNICĄ!

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. 11 LDKPANC w Żaganiu podtrzymujemy  tradycję nauki gry w szachy. Szachownicę i figury poznają  już najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych „Maczki” oraz „Wiewiórki”, które podczas oczekiwania na rodziców po zajęciach w przedszkolu zawiązały klub szachowy!

Beata Purwiel

 


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
6
Hours
5
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.