DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

TAKI KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU!

Karnawał w pandemii wglądał nieco inaczej niż zwykle. Nie zdecydowaliśmy się na bal, ale za to zorganizowaliśmy prezentacje strojów i sesję zdjęciową oraz wykonaliśmy autoportrety, a zabawy odbyły się ramach zajęć taneczno-ruchowych. Jak Wam się podoba tak forma zabawy?

Grupa O „b” –„Maczki”
w PSP nr 2 im. 11 LDKPANC  w Żaganiu
wych.: Beata Purwiel


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 226

Ogółem 111549

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
5
Hours
5
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.