DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ PTAKOM

Wszyscy uczniowie odpoczywają podczas ferii, a nasze „szkolne” przedszkolaki z grup Wiewiórek i Maczków, uczęszczające do oddziałów 5i 6- latków w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. 11 LDK Panc w Żaganiu pilnują, żeby słabsi też mogli przetrwać zimą. Najpierw poznały przedstawicieli skrzydlatych, które zimują w Polsce. Potem sprawdziły w jakim stanie są karmniki przy szkole i zabrały się do organizacji dokarmiania gili, sikorek, wróbli i jemiołuszek. Rodzice dzieci zaangażowali się w  przygotowanie i dostarczenie  karmy.

 Beata Purwiel

 


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
6
Hours
3
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.