PIERWSZAKI GÓRĄ!

Nareszcie dotarły do nas wyniki konkursu przedmiotowego SYNAPSIK MEN! WYNIKI SĄ REWELACYJNE, TYM BARDZIEJ, ŻE JEST TO PIERWSZY BARDZO POWAŻNY KONKURS, W JAKIM UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu. Wszystkich uczestników uważamy za ZWYCIĘZCÓW! Mamy aż trzech laureatów, którzy zdobyli ponad 90%:

MICHAŁ GONDA 96,7%

MARKIEWICZ JAN 96,7%

FOGIEL LENA 93,3%

Wszyscy uczniowie, którzy brali udział, również osiągnęli wysokie wyniki:

STĘPA JUSTYNA
RACHWALSKI SZYMON
KOGUT JESSICA
POWROŹNIK DOMINIK
WRÓBLEWSKI FILIP
KUTA JULIA
ZATOR ZUZANNA
BOGUSZ ZOFIA
BROŻYNA DAWID
MYSIAK CYPRIAN
DUDAR MICHAŁ
WOTA HUBERT)
MOSKALIK EMILIA

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM ZWYCIĘZCOM! Koordynatorem konkursu była nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Małgorzata Moskwa.