DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PIERWSZAKI GÓRĄ!

Nareszcie dotarły do nas wyniki konkursu przedmiotowego SYNAPSIK MEN! WYNIKI SĄ REWELACYJNE, TYM BARDZIEJ, ŻE JEST TO PIERWSZY BARDZO POWAŻNY KONKURS, W JAKIM UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu. Wszystkich uczestników uważamy za ZWYCIĘZCÓW! Mamy aż trzech laureatów, którzy zdobyli ponad 90%: 

MICHAŁ GONDA 96,7%

MARKIEWICZ JAN 96,7%

FOGIEL LENA 93,3%

Wszyscy uczniowie, którzy brali udział, również osiągnęli wysokie wyniki:

STĘPA JUSTYNA
RACHWALSKI SZYMON
KOGUT JESSICA
POWROŹNIK DOMINIK
WRÓBLEWSKI FILIP
KUTA JULIA
ZATOR ZUZANNA
BOGUSZ ZOFIA
BROŻYNA DAWID
MYSIAK CYPRIAN
DUDAR MICHAŁ
WOTA HUBERT)
MOSKALIK EMILIA

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM ZWYCIĘZCOM! Koordynatorem konkursu była nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Małgorzata Moskwa.


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 227

Ogółem 111550

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
7
Hours
2
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.