WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE- 10 FINAŁ!

Tegoroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe   zorganizowaliśmy w PSP nr 2  po raz dziesiąty. Przebiegały one hybrydowo. W szkole pracowały przedszkolaki z grupy „Maczków” i „Wiewiórek” oraz  wychowankowie świetlicy. W domach rodzice i uczniowie z klas I- VIII. Wytwory, a właściwie dzieła trafiły na szkolną wystawę i zostały przekazane Radzie Rodziców, która zorganizowała  przed budynkiem ekspozycję z możliwością zakupu ozdób. Wiele z wykonanych przez naszych twórców ozdób trafiło na wigilijne stoły!

Zaangażowanym uczniom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za dostarczenie świątecznych wrażeń i inspiracji J

Beata Purwiel