DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE- 10 FINAŁ!

Tegoroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe   zorganizowaliśmy w PSP nr 2  po raz dziesiąty. Przebiegały one hybrydowo. W szkole pracowały przedszkolaki z grupy „Maczków” i „Wiewiórek” oraz  wychowankowie świetlicy. W domach rodzice i uczniowie z klas I- VIII. Wytwory, a właściwie dzieła trafiły na szkolną wystawę i zostały przekazane Radzie Rodziców, która zorganizowała  przed budynkiem ekspozycję z możliwością zakupu ozdób. Wiele z wykonanych przez naszych twórców ozdób trafiło na wigilijne stoły!

Zaangażowanym uczniom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za dostarczenie świątecznych wrażeń i inspiracji J

Beata Purwiel

 


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 226

Ogółem 111549

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
0
5
2
Days
1
5
Hours
3
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.