DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Kolejna Zielona Szkoła przeszła do historii

Kolejna Zielona Szkoła przeszła do historii. Cudowne Dzieciaki! Dziękuję Wam ogromnie! Byliście wspaniali! Jestem z Was bardzo dumna : ) Kochani Rodzice! Po raz kolejny dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że go nie zawiedliśmy. Dzieciaczki spisały się na medal : ) Pani Dyrektor! Dziękuję za zaufanie i kolejną możliwość zorganizowanie tego przedsięwzięcia i za wspaniałą opiekę nad dziećmi. Razem z mężem byliście niezastąpieni (szkoda tylko, że nie załapałam się na żadną kanapkę : ) Następnym razem? ). Pani Edytko, Panie Kubo! Wszyscy myślą, że odpoczęliście za wszystkie czasy, ale ja wiem, jak mnóstwo energii pochłania całodobowe sprawowanie opieki nad dziećmi. Jeszcze raz ślicznie Wam za to dziękuję : )

Wasz pedagog

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
7
Hours
5
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.