Kolejna Zielona Szkoła przeszła do historii

Kolejna Zielona Szkoła przeszła do historii. Cudowne Dzieciaki! Dziękuję Wam ogromnie! Byliście wspaniali! Jestem z Was bardzo dumna : ) Kochani Rodzice! Po raz kolejny dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że go nie zawiedliśmy. Dzieciaczki spisały się na medal : ) Pani Dyrektor! Dziękuję za zaufanie i kolejną możliwość zorganizowanie tego przedsięwzięcia i za wspaniałą opiekę nad dziećmi. Razem z mężem byliście niezastąpieni (szkoda tylko, że nie załapałam się na żadną kanapkę : ) Następnym razem? ). Pani Edytko, Panie Kubo! Wszyscy myślą, że odpoczęliście za wszystkie czasy, ale ja wiem, jak mnóstwo energii pochłania całodobowe sprawowanie opieki nad dziećmi. Jeszcze raz ślicznie Wam za to dziękuję : )

Wasz pedagog