DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 - dzień jedenasty

Nadeszła pora pożegnań. Smutno nam : (  Z jednej strony bardzo chcielibyśmy zatrzymać czas i zostać tu chwilę dłużej, z drugiej- tęsknimy za Wami bardzo! Spędziliśmy w Jarosławcu niezapomniane chwile, nawiązaliśmy nowe przyjaźnie, zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń. Dziś żegnamy się z Bałtykiem! Jeszcze tylko postój w McDonald’s i … stęsknione ramiona bliskich : ) Dziękujemy za wspaniałą przygodę : ) Widzimy się za rok? : )

Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
4
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.