DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 - dzień dziesiąty

Przedostatni dzień naszej Zielonej Szkoły. Czekało na nas przede wszystkim pakowanie, co nie było łatwe : ) Jak to możliwe, że kiedy przyjeżdżaliśmy, nasze torby miały zamknięte zamki, a teraz? O, zgrozo! Każdy ma wszystko upchnięte do granic możliwości i kilka dodatkowych bagaży w ręce : ) Kochani Rodzice! Szykujcie się na wielkie pranie : ) Byliśmy dziś na plaży- pogoda żegna nas cudnie! Dzień zakończyliśmy spotkaniem podsumowującym nasz pobyt. Każdy otrzymał nagrody i pamiątkowe dyplomy oraz niezliczoną ilość uścisków od wszystkich opiekunów : ) A potem czekało na nas już tylko ognisko : ) Widzimy się już jutro!

Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.