DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 – dzień dziewiąty

Dziś zwiedzaliśmy Muzeum Bursztynu. Dokumentuje ono historię bursztynu bałtyckiego. Wystawa stała dzieli się na 3 główne części: Bursztynowy las – geneza bursztynu bałtyckiego; Kopalnia – złoża i wydobycie; Inkluzje – fauna i flora zamknięta w bursztynie bałtyckim. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów! Podziwialiśmy je wszystkie. Nasz pan przewodnik opowiadał nam niezwykłe historie. Słuchaliśmy ich z otwartymi buziami. Jeśli będziecie kiedykolwiek w Jarosławcu- zajrzyjcie tu koniecznie! A wieczorem czekała na nas wielka niespodzianka- tańce z muzyką na żywo i słodki poczęstunek : ) Było wspaniale!

Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
0
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.