Kolejna Zielona Szkoła przeszła do historii

Kolejna Zielona Szkoła przeszła do historii. Cudowne Dzieciaki! Dziękuję Wam ogromnie! Byliście wspaniali! Jestem z Was bardzo dumna : ) Kochani Rodzice! Po raz kolejny dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że go nie zawiedliśmy. Dzieciaczki spisały się na medal : ) Pani Dyrektor! Dziękuję za zaufanie i kolejną możliwość zorganizowanie tego przedsięwzięcia i za wspaniałą opiekę nad dziećmi. Razem z mężem byliście niezastąpieni (szkoda tylko, że nie załapałam się na żadną kanapkę : ) Następnym razem? ). Pani Edytko, Panie Kubo! Wszyscy myślą, że odpoczęliście za wszystkie czasy, ale ja wiem, jak mnóstwo energii pochłania całodobowe sprawowanie opieki nad dziećmi. Jeszcze raz ślicznie Wam za to dziękuję : )

Wasz pedagog

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 - dzień jedenasty

Nadeszła pora pożegnań. Smutno nam : (  Z jednej strony bardzo chcielibyśmy zatrzymać czas i zostać tu chwilę dłużej, z drugiej- tęsknimy za Wami bardzo! Spędziliśmy w Jarosławcu niezapomniane chwile, nawiązaliśmy nowe przyjaźnie, zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń. Dziś żegnamy się z Bałtykiem! Jeszcze tylko postój w McDonald’s i … stęsknione ramiona bliskich : ) Dziękujemy za wspaniałą przygodę : ) Widzimy się za rok? : )

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 - dzień dziesiąty

Przedostatni dzień naszej Zielonej Szkoły. Czekało na nas przede wszystkim pakowanie, co nie było łatwe : ) Jak to możliwe, że kiedy przyjeżdżaliśmy, nasze torby miały zamknięte zamki, a teraz? O, zgrozo! Każdy ma wszystko upchnięte do granic możliwości i kilka dodatkowych bagaży w ręce : ) Kochani Rodzice! Szykujcie się na wielkie pranie : ) Byliśmy dziś na plaży- pogoda żegna nas cudnie! Dzień zakończyliśmy spotkaniem podsumowującym nasz pobyt. Każdy otrzymał nagrody i pamiątkowe dyplomy oraz niezliczoną ilość uścisków od wszystkich opiekunów : ) A potem czekało na nas już tylko ognisko : ) Widzimy się już jutro!

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 – dzień dziewiąty

Dziś zwiedzaliśmy Muzeum Bursztynu. Dokumentuje ono historię bursztynu bałtyckiego. Wystawa stała dzieli się na 3 główne części: Bursztynowy las – geneza bursztynu bałtyckiego; Kopalnia – złoża i wydobycie; Inkluzje – fauna i flora zamknięta w bursztynie bałtyckim. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów! Podziwialiśmy je wszystkie. Nasz pan przewodnik opowiadał nam niezwykłe historie. Słuchaliśmy ich z otwartymi buziami. Jeśli będziecie kiedykolwiek w Jarosławcu- zajrzyjcie tu koniecznie! A wieczorem czekała na nas wielka niespodzianka- tańce z muzyką na żywo i słodki poczęstunek : ) Było wspaniale!

Zielona Szkoła Jarosławiec 2015 – dzień ósmy

Dzisiejszy dzień należał do naszej koleżanki Wiktorii, która świętowała swoje urodziny. Nie zabrakło życzeń i prezentów, a także imprezy dla zaproszonych gości. A po południu? basenik, sauna - słowem relaksik. To hasło dzisiejszego dnia : ) Graliśmy w piłkę, byliśmy na długim spacerze i oczywiście na gofrach. Było pysznie : )