DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła Jarosławiec - podsumowanie

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Nadszedł czas powrotu do domu. Stęskniliśmy się za naszymi bliskimi, ale żal opuszczać Ośrodek „Rafa”. Jeszcze większy, że tego dnia zaświeciło upragnione słońce. Droga powrotna upłynęła bardzo szybko. Część z nas słodko drzemała w przeróżnych, karkołomnych pozycjach : ) Zobaczcie sami : ) Część zajęta była rozmowami i czytaniem książek. Po drodze czekała na nas jeszcze niespodzianka- Mc Donald’s. Dotarliśmy do Żagania cali, zdrowi, brudni i szczęśliwi : ) No i nie możemy już doczekać się przyszłego roku szkolnego i kolejnego wspólnego wyjazdu : ) Do zobaczenia : ) W imieniu moim i moich kochanych wychowawców ślicznie dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyliście nas Państwo powierzając nam pod opiekę swoje pociechy. Staraliśmy się nie zawieść Waszych oczekiwań : ) Małgoniu, Edytko, Kubo - załogo moja dzielna! Dziękuję Wam za wszystko z całego serca. Jesteście najlepsi : )

                                                                                                                             Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
7
Hours
4
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.