DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień dziesiąty

Ostatni dzień naszego pobytu w Jarosławcu. Nie uwierzycie gdzie dziś byliśmy- czekało na nas królestwo kulek : ) Młodsi czuli się jak w raju, ale i starszym bardzo się spodobało : ) Wszyscy szaleli tocząc „kulkowe” walki. Można było się nieźle zmęczyć : ) Tego wieczoru czekało na nas jeszcze ognisko i pyszne kiełbaski, które piekliśmy zgodnie z własnym gustem : ) Było pysznie : ) Ostatnia dyskoteka, pożegnania z przyjaciółmi i czas pakowania. Smutno nam bardzo : ) Ależ ten czas szybko mija. Ale, nic to. Powrócimy tu za rok : )

                                                                                                                     Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
2
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.