DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień dziewiąty

Tegoroczna Zielona Szkoła powoli się kończy : ( Smutno będzie pożegnać się z Jarosławcem : ( Zdążyliśmy zaprzyjaźnić się z wieloma rówieśnikami. Pozdrawiamy drużynę ze Lwówka Śląskiego, z którą rozegraliśmy mecz przyjaźni. Nie liczyli się wygrani, liczyła się dobra zabawa : ) Niektórzy pograli w siatkówkę, poskakali na skakance, pograli w koszykówkę. Inni tylko pozowali do zdjęć : ) : ) Nie zabrakło zabaw na basenie, wieczornego seansu kinowego i dyskoteki : ) Niekwestionowanym bohaterem dnia był jednak Paweł i jego ręka, która została usztywniona gipsem. Wszyscy chcieli zrobić sobie z nim pamiątkową fotkę, a sam Paweł stał się szczęśliwym posiadaczem cennego miejsca na autografy : ) PS Nie martwcie się, ręka nie została złamana, a Paweł czuje się dobrze : )

                                                                                                             

Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
7
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.