DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień ósmy

Wreszcie! Zaświeciło słoneczko! : ) No i plażujemy. Niektórzy budują zamki z piasku, inni bawią się w specjalnie zaprojektowanej bazie. Jeszcze inni łapią promienie słoneczne : ) Kąpiel w morzu? Czemu nie : ) Granie w ringo? Jasne : ) Każdy relaksuje się jak może : ) Wykorzystujemy każdą wolną chwilę, żeby nacieszyć się zdrowym, nadmorskim powietrzem. Po obiedzie oczywiście gry i zabawy na basenie. Oj, na brak ruchu nie cierpimy : ) Czy wrócimy szczuplejsi? Biorąc pod uwagę ilość ruchu - pewnie! : ) Biorąc pod uwagę ilość jedzenia - zdecydowanie nie : )

                                                                                                                             Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
7
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.