DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zielona Szkoła - Jarosławiec - dzień siódmy

Dziś Dzień Dziecka i wycieczka do Parku Jurajskiego w Łebie. Pogoda wymarzona! Błękitne niebo i słońce, którego wypatrujemy każdego dnia. Trafiliśmy na wielki festyn z mnóstwem atrakcji. Byli piraci, którzy rozdawali baloniki i dmuchali olbrzymie bańki mydlane. Podziwialiśmy okazy dinozaurów naturalnej wielkości. Były imponujące! Braliśmy udział w warsztatach lepienia z gliny - oczywiście przewodnim tematem były dinozaury. Chętni mogli pomalować swoje twarze. Odwiedziliśmy wioskę indiańską i wodza Kamienną Stopę. Niektórzy zajrzeli do kina, inni bawili się na placu zabaw. A wieczorem - dyskoteka : ) Przez cały dzień uśmiechy nie schodziły nam z twarzy.    

                                                                                                                                       Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.