DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Półfinały wojewódzkie w 4-ki siatkarskie chłopców z klas IV-VI.

Nasza drużyna siatkarska chłopców do klas VI awansowała na półfinały wojewódzkie w 4-kach siatkarskich i powalczyła o awans na finały Wojewódzkie. Niestety dyspozycja dnia i szczęście przeciwników zaważyły na naszym ostatecznym wyniku. Drużyna z PSP 2 w Żaganiu zajęła V miejsce. Gratulacje dla całej drużyny za walkę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Skład Drużyny: Oskar Hauszyld, Olaf Świrzko , Alan Kojda, Czesław Góralczyk, Patryk Sówka, Sebastian Mikołajewski, Ernest Siemion, Igor Tomkiewicz, Kacper Bendiuł i Jakub Żental.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1230

Ogółem 79644

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
5
Hours
3
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.