Półfinały wojewódzkie w 4-ki siatkarskie chłopców z klas IV-VI.

Nasza drużyna siatkarska chłopców do klas VI awansowała na półfinały wojewódzkie w 4-kach siatkarskich i powalczyła o awans na finały Wojewódzkie. Niestety dyspozycja dnia i szczęście przeciwników zaważyły na naszym ostatecznym wyniku. Drużyna z PSP 2 w Żaganiu zajęła V miejsce. Gratulacje dla całej drużyny za walkę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Skład Drużyny: Oskar Hauszyld, Olaf Świrzko , Alan Kojda, Czesław Góralczyk, Patryk Sówka, Sebastian Mikołajewski, Ernest Siemion, Igor Tomkiewicz, Kacper Bendiuł i Jakub Żental.