DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zawody Powiatowe Piłki Siatkowej dla dziewczynek

02 Marca odbyły się w Szprotawie zawody PowiatowePiłki Siatkowej dla dziewczynek i  chłopców. Dziewczynki z dwójeczki po zaciętych meczach zajęły 3 miejsce. Skład drużyny: Kamil Gadalska, Katarzyna Chylińska, Weronika Byrger, Oliwia Wojciechowska, Daria Szymczak, Jagoda Stochniałek, Nikola Słodowa, Julia Kojda, Oliwia Góralczyk, Kinga Kamecka i Magda Krupecka. Chłopcy z PSP 2 zajęli 1 miejsce i tym samym wywalczyli awans na zawody rejonowe. Skład Drużyny: Alan Kojda, Patryk Sówka, Jakub Zental, Sebastian Mikołajewski, Oskar Hauszyld, Aleksander Wirski, Olaf Świerzko, Czesław Góralczyk i Ernest Siemion.

Gratulacje dla obydwu drużyn! Dziękujemy za walkę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Jakub Harasymowicz

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
4
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.