DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zawody Piłka Ręczna chłopcy klasy IV-VI

W zawodach Piłki Ręcznej dla chłopców z klas podstawowych, drużyna z PSP 2 zajęła 3 miejsce. Skład Drużyny: Alan Kojda, Patryk Sówka, Ernest Siemion, Jakub Żental, Sebastian Mikołajewski, Aleksander Bugaj, Olaf Świerzko i Igor Tomkiewicz.

Gratulujemy całej drużynie dobrych meczów i wyniku!

 

Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1231

Ogółem 79645

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
5
Hours
4
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.