DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Żagańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Żagańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W roku szkolnym 2016/17 po wielu emocjonujących rozgrywkach w różnych dyscyplinach sportowych, nasza szkoła uplasowała się na III miejscu! Zawodnicy z Żagańskiej dwójeczki pokazali się z bardzo dobrej strony i dzięki zaangażowaniu osiągali bardzo dobre wyniki oraz udowodnili, że PSP 2 w Żaganiu prezentuje wysoki poziom sportowy.

Gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1203

Ogółem 81483

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
0
Days
1
2
Hours
0
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.