Żagańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Żagańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W roku szkolnym 2016/17 po wielu emocjonujących rozgrywkach w różnych dyscyplinach sportowych, nasza szkoła uplasowała się na III miejscu! Zawodnicy z Żagańskiej dwójeczki pokazali się z bardzo dobrej strony i dzięki zaangażowaniu osiągali bardzo dobre wyniki oraz udowodnili, że PSP 2 w Żaganiu prezentuje wysoki poziom sportowy.

Gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Jakub Harasymowicz