DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Żagańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Żagańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W roku szkolnym 2016/17 po wielu emocjonujących rozgrywkach w różnych dyscyplinach sportowych, nasza szkoła uplasowała się na III miejscu! Zawodnicy z Żagańskiej dwójeczki pokazali się z bardzo dobrej strony i dzięki zaangażowaniu osiągali bardzo dobre wyniki oraz udowodnili, że PSP 2 w Żaganiu prezentuje wysoki poziom sportowy.

Gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 969

Ogółem 61845

Do końca roku szkolnego zostało

1
5
3
Days
2
0
Hours
2
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.