DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Powiatowe rozgrywki o Puchar Tymbarka

Piłkarze z Żagańskiej Dwójeczki wzięli udział w Powiatowych rozgrywkach o Puchar Tymbarka, który odbywał się 20 Października na stadionie UKS Czarni Żagań. Zawodnicy zaprezentowali bardzo dobry poziom piłkarski i rozegrali kilka emocjonujących meczów oraz zdobyli nowe doświadczenie, które pomoże w ich przyszłym rozwoju. W skład drużyny wchodzą : Igor Srokowski, Sebastian Mikołajewski, Jakub Berenc, Maciej Siuda, Olaf Świrzko, Oskar Hauszyld oraz Aleksander Bugaj.

Gratulujemy gry oraz zaangażowania!

Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1203

Ogółem 81483

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
0
Days
1
2
Hours
2
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.