DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Tenis stołowy

Drużyna Tenisa stołowego z PSP 2 wzięła udział w miejskich zawodach, które odbyły się 10 Października w PSP 5. Drużyna chłopców po emocjonujących meczach wywalczyła III miejsce, drużyna dziewczyn także po zaciętej walce zajęła miejce V. W zawodach wzięli udział Kamila Górlaczyk, Anna Jopek, Katarzyna Chylińska, Krystian Robaszkiewicz oraz Paweł Wołczek.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki z następne!

 

Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1203

Ogółem 81483

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
0
Days
1
1
Hours
5
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.