Turniej Szachowy

W Pałacu został rozegrany Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy, w którym nasi uczniowie zajęli I miejsce. Drużyna grała w składzie: Kinga Łuczkowska, Franczesko Parasiewicz, Igor Srokowski, Sebastian Mikołajewski.

GratulacjeJJJ

Piłka koszykowa chłopców

Chłopcy z naszej szkoły zajęły III miejsce w międzyszkolnych zawodach piłki koszykowej. Grali w składzie: Igor Tomkiewicz, Aleksander Wirski, Sebastian Mikołajewski, Olaf Świerzko, Franczesko Parasiewicz, Mateusz Welcz, Kacper Bendiuł, Aleksander Bugaj.

GratulacjeJ

Piłka koszykowa dziewcząt

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce w międzyszkolnych zawodach piłki koszykowej, które zostały rozegrane w hali Arena. Dziewczęta grały w składzie: Julia Kojda, Kinga Łuczkowska, Magdalena Krupecka, Oliwia Wojciechowska, Malwina Srokowska, Oliwia Góralczyk, Daria Szymczak, Katarzyna Marszewska, Oliwia Łyba, Iga Jaworska.

GratulacjeJ

Marzena Stachurska

Unihokej dziewcząt i chłopców klas V-VI

Na hali Arena zostały rozegrane międzyszkolne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców . Dziewczęta po zaciętej walce, zajęły II miejsce, natomiast chłopcy I miejsce.
Szkołę reprezentowały uczennice: Julia Kojda, Kinga Kamecka, Magda Krupecka, Oliwia Wojciechowska, Oliwia Góralczyk, Kamila Salamon, Patrycja Chęcińska i Majka Szłuka. Chłopcy grali w składzie: Olek Wirski, Sebastian Mikołajewski, Czesiu Góralczyk, Igor Srokowski, Igor Tomkiewicz, Oskar Hauszyld, Maciek Siuda, Olaf Świerzko.

Chłopcy zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.

Gratulacje 

Badminton dziewcząt klasy V-VI

Nasze dziewczęta Kinga Kamecka, Julia Kojda i Oliwia Łyba zajęły III miejsce w międzyszkolnych zawodach w badmintona, które odbyły się w PSP nr 1 w Żaganiu.

Gratulacje smile

Hour