PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

W e wtorek 21.11.17r. odbyły się  międzyszkolne zawody w piłkę koszykową dziewcząt. Nasze  dziewczyny w składzie: Jagoda Stochniałek, Kamila Gadalska, Roksana Tokar, Nikola Słodowa , Weronika Byrger, Kasia Chylińska, Julka Kojda i Kinga Kamecka  zajęły  II miejsce.

Marzena Stachurska

Badminton dziewcząt i chłopców

16.11.17r. nasze dziewczęta Weronika Byrger, Kasia Chylińska, Kinga Kamecka i chłopcy Alan Kojda i Sebastian Mikołajewski reprezentowali Żagań w zawodach powiatowych w badmintona  w Szprotawie. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy zajęli II miejsce.

Gratulacje!!!

Marzena Stachurska

Żagańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Żagańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W roku szkolnym 2016/17 po wielu emocjonujących rozgrywkach w różnych dyscyplinach sportowych, nasza szkoła uplasowała się na III miejscu! Zawodnicy z Żagańskiej dwójeczki pokazali się z bardzo dobrej strony i dzięki zaangażowaniu osiągali bardzo dobre wyniki oraz udowodnili, że PSP 2 w Żaganiu prezentuje wysoki poziom sportowy.

Gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Powiatowe rozgrywki o Puchar Tymbarka

Piłkarze z Żagańskiej Dwójeczki wzięli udział w Powiatowych rozgrywkach o Puchar Tymbarka, który odbywał się 20 Października na stadionie UKS Czarni Żagań. Zawodnicy zaprezentowali bardzo dobry poziom piłkarski i rozegrali kilka emocjonujących meczów oraz zdobyli nowe doświadczenie, które pomoże w ich przyszłym rozwoju. W skład drużyny wchodzą : Igor Srokowski, Sebastian Mikołajewski, Jakub Berenc, Maciej Siuda, Olaf Świrzko, Oskar Hauszyld oraz Aleksander Bugaj.

Gratulujemy gry oraz zaangażowania!

Tenis stołowy

Drużyna Tenisa stołowego z PSP 2 wzięła udział w miejskich zawodach, które odbyły się 10 Października w PSP 5. Drużyna chłopców po emocjonujących meczach wywalczyła III miejsce, drużyna dziewczyn także po zaciętej walce zajęła miejce V. W zawodach wzięli udział Kamila Górlaczyk, Anna Jopek, Katarzyna Chylińska, Krystian Robaszkiewicz oraz Paweł Wołczek.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki z następne!