DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Półfinały wojewódzkie w 4-ki siatkarskie chłopców z klas IV-VI.

Nasza drużyna siatkarska chłopców do klas VI awansowała na półfinały wojewódzkie w 4-kach siatkarskich i powalczyła o awans na finały Wojewódzkie. Niestety dyspozycja dnia i szczęście przeciwników zaważyły na naszym ostatecznym wyniku. Drużyna z PSP 2 w Żaganiu zajęła V miejsce. Gratulacje dla całej drużyny za walkę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Skład Drużyny: Oskar Hauszyld, Olaf Świrzko , Alan Kojda, Czesław Góralczyk, Patryk Sówka, Sebastian Mikołajewski, Ernest Siemion, Igor Tomkiewicz, Kacper Bendiuł i Jakub Żental.

 

Powiatowe zawody Unihokeja chłopców.

06 Marca odbyły się na hali Arena Żagań zawody Powiatowe w Unihokeja dla chłopców. Zawodnicy z PSP 2 zajęli 1 miejsce i tym samym wywalczyli awans na zawody półfinałów Wojewódzkich. Skład Drużyny: Alan Kojda, Patryk Sówka, Jakub Zental, Sebastian Mikołajewski, Oskar Hauszyld, Aleksander Wirski, Czesław Góralczyk i Ernest Siemion.

Gratulacje dla całej drużyny! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 

Jakub Harasymowicz

Zawody Powiatowe Piłki Siatkowej dla dziewczynek

02 Marca odbyły się w Szprotawie zawody PowiatowePiłki Siatkowej dla dziewczynek i  chłopców. Dziewczynki z dwójeczki po zaciętych meczach zajęły 3 miejsce. Skład drużyny: Kamil Gadalska, Katarzyna Chylińska, Weronika Byrger, Oliwia Wojciechowska, Daria Szymczak, Jagoda Stochniałek, Nikola Słodowa, Julia Kojda, Oliwia Góralczyk, Kinga Kamecka i Magda Krupecka. Chłopcy z PSP 2 zajęli 1 miejsce i tym samym wywalczyli awans na zawody rejonowe. Skład Drużyny: Alan Kojda, Patryk Sówka, Jakub Zental, Sebastian Mikołajewski, Oskar Hauszyld, Aleksander Wirski, Olaf Świerzko, Czesław Góralczyk i Ernest Siemion.

Gratulacje dla obydwu drużyn! Dziękujemy za walkę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Jakub Harasymowicz

 

Zawody Piłka Ręczna chłopcy klasy IV-VI

W zawodach Piłki Ręcznej dla chłopców z klas podstawowych, drużyna z PSP 2 zajęła 3 miejsce. Skład Drużyny: Alan Kojda, Patryk Sówka, Ernest Siemion, Jakub Żental, Sebastian Mikołajewski, Aleksander Bugaj, Olaf Świerzko i Igor Tomkiewicz.

Gratulujemy całej drużynie dobrych meczów i wyniku!

 

Jakub Harasymowicz

Zawody Siatkarskie chłopcy klasy IV-VI

W zawodach Siatkarskich dla chłopców z klas podstawowych, drużyna z PSP 2 zajęła I miejsce i tego dnia była bezkonkurencyjna. Skład Drużyny: Oskar Hauszyld, Olaf Świrzko, Alan Kojda, Czesław Góralczyk, Aleksander Wirski, Patryk Sówka, Sebastian Mikołajewski, Ernest Siemion i Jakub Żental.

Gratulujemy całej drużynie dobrych meczów i wyniku!

 

Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 977

Ogółem 76124

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
2
1
Days
1
8
Hours
3
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.