Turniej koszykarski chłopców i dziewczynek w ramach IMS

12.02.2019 r. nasze dwie drużyny wzięły udział w kolejnych rozgrywkach IMS. Koszykarze i Koszykarki rywalizowali na parkiecie Hali Arena Żagań. Skład dziewczyn: Jagoda Błażałek, Kamila Góralczyk, Jagoda Stochniałek, Martyna Szymczak, Oliwia Hauszyld, Marianna Olszówka oraz Kamila Gadalska. Dziewczęta zajeły IV miejesce. Drużyna chłopców: Patryk Sówka, Ernest Siemion, Piotr Cechowski, Krystian Robaszkiewicz, Kacper Kupis, Oktawian Opłotny, Daniel Piętak oraz Alan Kojda. Chłopcu zajęli III miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom!

Turniej Piłki Ręcznej chłopców w ramach ID

Nasza drużyna chłopców kals IV_VI wzięła udział w ramach ID w turnieju Piłki ręcznej, na którym zajęła po bardzo zaciętych meczach IV miejsce. Skład drużyny: Sebastian Mikołajewski, Francesco Parasiewicz, Czesław Góralczyk, Igor Tomkiewicz, Aleksander Bugaj, Maciej Siuda, Aleksander Wirski oraz Mateusz Welcz.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Turniej Piłki Ręcznej chłopców w ramach IMS

Nasza drużyna chłopców klas VII-VII wzięła udział w ramach IMS w turnieju Piłki ręcznej, na którym zajęła po bardzo zaciętych meczach IV miejsce. Skład drużyny:  Patryk Sówka, Ernest Siemion, Piotr Cechowski, Krystian Robaszkiewicz, Kacper Kupis, Oktawian Opłotny, Daniel Piętak, Paweł Wołczek oraz Alan Kojda.

Gratulacje dla całęj drużyny!

Piłka ręczna dziewcząt

Nasze dziewczęta zajęły III miejsce w międzyszkolnych rozgrywkach sportowych. Reprezentacja dziewcząt: Julia Kojda, Kinga Łuczkowska, Magdalena Krupecka, Oliwia Wojciechowska, Oliwia Góralczyk, Daria Szymczak, Malwina Srokowska, Kamila Salamon, Patrycja Chęcińska, Maja Szłuka. Gratulacje!!!

Marzena Stachurska

Piłka siatkowa chłopców klas V-VI

07.01.19r. odbyły się w Szprotawie zawody powiatowe z piłki siatkowej chłopców klas V-VI. Nasza reprezentacja zajęła  I miejsce  i awansowała do zawodów rejonowych.  Chłopcy grali w składzie: Igor Tomkiewicz, Czesław Góralczyk, Aleksander Wirski, Adrian Łojko, Franczesko Parasiewicz, Maciej Siuda, Sebastian Mikołajewski, Jakub Jakszuk, Kacper Bendiuł, Marcel Szkielniuk.  Gratulacje i powodzenia !

Marzena Stachurska