DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Nasi finaliści konkursów przedmiotowych

W żadnej z żagańskich szkół podstawowych nie ma tylu finalistów konkursów przedmiotowych, co w Dwójce.

Zakończył się etap rejonowy konkursów przedmiotowych w szkołach podstawowych województwa lubuskiego. Uczniowie mieli okazję popisać się swoją wiedzą z pięciu przedmiotów: języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, historii i przyrody.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 jako jedyna z żagańskich szkół może poszczycić się aż sześcioma miejscami w etapie finałowym czterech konkursów. Najlepiej poradził sobie Filip Wielgosz, który zakwalifikował się do finału konkursu z języka polskiego, historii i przyrody. Zaraz za nim uplasowała się Wanessa Świerkowska, finalistka konkursu z języka polskiego i matematyki. W konkursie wojewódzkim z języka polskiego weźmie również udział Oliwia Siemiatowska.

Uczniów przygotowywały nauczycielki: Iwona Darowska z języka polskiego i historii, Małgorzata Ponikowska – Knap z języka polskiego, Joanna Timoszyk z matematyki i Ewa Gzyl z przyrody.

Finalistom życzymy dalszych sukcesów!

Iwona Darowska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
5
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.