DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Julia Wróblewska laureatką konkursu plastycznego "Bądź bezpieczny na drodze"

Stowarzyszenie "Grupa 4x4", Bewa Team przy współpracy Burmistrza Żagania, Burmistrza Szprotawy, Komendanta Powiatowego Policji w Żaganiu oraz przedstawicieli Polskiego Związku Motorowego byli organizatorami konkursu plastycznego pt. "Bądź bezpieczny na drodze". Konkurs prowadzony był jako wydarzenie towarzyszące rajdowi Baja InterCars Szprotawa-Żagań, który odbył się w dniach 23-25 października na terenie gmin poligonu żagańskiego i gminy Szprotawa. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy miasta Żagania oraz Szprotawy. Julia została finalistką tego konkursu i uzyskała tytuł laureata.

Gratulujemy ! ! !

Jolanta Ginter

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
5
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.