DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Wokalne sukcesy Martynki Hawryluk i Mikołaja Sidora

19.05.2015 r. podczas 12 Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Piosenka budzi się wiosną" w Siecieborzycach uczniowie: Martyna Hawryluk z klasy IIIa, Mikołaj Sidor z klasy IVa i Zuzanna Jurkiewicz z VIa godnie reprezentowali naszą szkołę. Martynka i Mikołaj wyśpiewali wyróżnienia i otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jolanta Ginter

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
4
Hours
4
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.