DESIGNED BY OLWEBDESIGN

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Jagoda Błażałek, uczennica klasy VIII, zakwalifikowała się do finału konkursu „Czytanie warte zachodu”. Jest to konkurs wojewódzki, organizowany po raz szósty, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty- Ewy Rawy. Do II etapu przystąpiło 91 uczestników z czego 25 uzyskało liczbę punktów dającą kwalifikację do ostatniego etapu konkursu, który odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Jagodzie gratulujemy i trzymamy kciuki 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 352

Ogółem 102825

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
8
2
Days
0
0
Hours
4
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.