Sukces fizyków

08.12.2018 r. W Instytucie Fizyki Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się finał XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki ,,Odyseja Kosmiczna”. Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki SNaFi pod patronatem Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Dwoje uczniów naszej szkoły Anna Jopek i Paweł Wołczek (oboje z klasy VIII a) wzięli udział w finale i tym samym wywalczyli tytuł finalistów. W finale uczniowie rozwiązywali test wiedzy i przygotowywali doświadczenia. Finalistów do konkursu przygotował nauczyciel fizyki Pan Zbigniew Wróblewski

Hour