DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Julia Wróblewska wyróżniona w konkursie plastycznym „Afrykański pejzaż…”

12.05.2016r. w Miejskiej Bibliotece w Żaganiu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Afrykański pejzaż z sienkiewiczowskiej powieści  „W pustyni i w puszczy”. Na konkurs wpłynęło 59 prac. Uczennica klasy szóstej Julia Wróblewska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy! ! !

J. Ginter

Licznik odwiedzin

Miesiąc 352

Ogółem 102825

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
8
2
Days
0
0
Hours
5
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.