DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Walentynki w "Dwójeczce"!

Walentynkowa poczta zawitała i do nas. Każdy mógł za jej pomocą wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby. Niektórzy „zgarnęli” sporą kolekcję takich miłosnych wyznań. Niektórzy nie wyrazili swoich uczuć poprzez przesłanie kartki, ale ich pozytywne emocje w stosunku do innych widać na każdym kroku, podczas codziennego „bycia” w szkole. Cieszy nas to bardzo. Wspieramy pozytywne uczucia, życząc wszystkim kolejnego roku wielkich przyjaźni i miłości!

Rada Samorządu Uczniowskiego & Opiekun

Licznik odwiedzin

Miesiąc 917

Ogółem 84694

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
7
0
Days
0
5
Hours
3
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.