Zebranie Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski spotkał się na kolejnym zebraniu w celu omówienia istotnych spraw dla naszej szkolnej społeczności.  Spotkanie przebiegło w bardzo humorystycznej atmosferze- co widać na załączonych zdjęciach J . Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów, które w najbliższym czasie planujemy wcielić w życie.

Opiekun Su K.Orman

Walentynki w "Dwójeczce"!

Walentynkowa poczta zawitała i do nas. Każdy mógł za jej pomocą wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby. Niektórzy „zgarnęli” sporą kolekcję takich miłosnych wyznań. Niektórzy nie wyrazili swoich uczuć poprzez przesłanie kartki, ale ich pozytywne emocje w stosunku do innych widać na każdym kroku, podczas codziennego „bycia” w szkole. Cieszy nas to bardzo. Wspieramy pozytywne uczucia, życząc wszystkim kolejnego roku wielkich przyjaźni i miłości!

Rada Samorządu Uczniowskiego & Opiekun

Karnawałowe disco w Dwójeczce!

Jak było? Za krótko : ) Były konkursy prowadzone przez niezastąpione: Natalkę i Julkę. Były tańce i wiele radości : ) Ślicznie dziękujemy panu Mirosławowi Kecmanowi za wspaniałe, profesjonalne oświetlenie! Niech ci, którzy nie byli zaczną żałować!

opiekun SU Aleksandra Hucał