DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zebranie Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski spotkał się na kolejnym zebraniu w celu omówienia istotnych spraw dla naszej szkolnej społeczności.  Spotkanie przebiegło w bardzo humorystycznej atmosferze- co widać na załączonych zdjęciach J . Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów, które w najbliższym czasie planujemy wcielić w życie.

Opiekun Su K.Orman

Walentynki w "Dwójeczce"!

Walentynkowa poczta zawitała i do nas. Każdy mógł za jej pomocą wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby. Niektórzy „zgarnęli” sporą kolekcję takich miłosnych wyznań. Niektórzy nie wyrazili swoich uczuć poprzez przesłanie kartki, ale ich pozytywne emocje w stosunku do innych widać na każdym kroku, podczas codziennego „bycia” w szkole. Cieszy nas to bardzo. Wspieramy pozytywne uczucia, życząc wszystkim kolejnego roku wielkich przyjaźni i miłości!

Rada Samorządu Uczniowskiego & Opiekun

Karnawałowe disco w Dwójeczce!

Jak było? Za krótko : ) Były konkursy prowadzone przez niezastąpione: Natalkę i Julkę. Były tańce i wiele radości : ) Ślicznie dziękujemy panu Mirosławowi Kecmanowi za wspaniałe, profesjonalne oświetlenie! Niech ci, którzy nie byli zaczną żałować!

opiekun SU Aleksandra Hucał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1194

Ogółem 63822

Do końca roku szkolnego zostało

1
2
2
Days
1
0
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.