DESIGNED BY OLWEBDESIGN

ZABAWY PRZEDSZKOLNE

Nauka przez zabawę jest najlepszą formą poznawania, doświadczania i rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Każdego dnia odbywają się ciekawe zajęcia, dzięki którym dzieci mogą nabywać nowych umiejętności i wiadomości. W czasie zabaw swobodnych stwarzane są okazje do lepszej integracji, umiejętności  współpracy i zgodnej zabawy.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 750

Ogółem 77482

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
1
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.