DESIGNED BY OLWEBDESIGN

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

W dniu 22.09.2017 odbyło się oficjalne powitanie jesieni w grupie 0C. Wszystkie dzieci ubrały się na czerwono, oraz otrzymały jesiennie opaski. Dzieci wspólnie z Panią Jesienią poznały, czym się charakteryzuje nowa pora roku. Odbyły się wspólne zabawy, tańce i śpiewanie piosenek. Po zabawach w sali odwiedziliśmy przedszkolaków z grupy 0A i 0B, by oznajmić przybycie jesieni.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 722

Ogółem 88583

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
0
Days
1
9
Hours
0
1
Minute
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.