DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Mycie zębów

W dniu 26.10.2017 grupę 0c odwiedziła pielęgniarka szkolna – Pani Barbara Backiel. Objaśniła dzieciom, jak ważne jest codziennie  mycie zębów. Dzięki pomocy dydaktycznej pokazała prawidłowe mycie zębów. Następnie przystąpiliśmy do części praktycznej. Spotkanie pozwoliło dobrze poznać zasady mycia zębów, powody dla których należy odpowiednio dbać o uzębienie.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 722

Ogółem 88583

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
0
Days
1
8
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.