DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zabawa Halloween

W dniu 30.10.2017 odbyła się w sali przedszkolaków z 0C zabawa hallowenowa, na którą zaproszono grupy 0A i 0B. Kto chciał mógł przebrać się w kostium hallowenowy. Na początku dzieci prezentowały swoje stroje, opisując za kogo się przebrali. W kolejnej części zaproszono dzieci do wspólnych zabaw tanecznych i rytmicznych. Po tańcach, chętne dzieci, mogły wykazać się w kilku konkurencjach zręcznościowych. Na zakończenie czarowaliśmy z chustą i piłką. Oczywiście dla zmęczonych tancerzy został przygotowany słodki i owocowy poczęstunek. Zabawa była wspaniała!

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 721

Ogółem 88582

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
0
Days
1
8
Hours
3
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.