DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Wycieczka do Powiatowej Komendy Policji

W październiku dzieci z grupy 0B i 0C udał się na wycieczkę do Powiatowej Komendy Policji w Żaganiu. Miały możliwość obserwowania pracy policjantów, zwiedzania pomieszczeń służbowych, rozmowy z p. Moniką Brodą, oglądania aresztu (bez aresztantów), zabaw na strzelnicy oraz siłowni. Zobaczyły, że praca policjantów jest bardzo ważna oraz, że są przyjaciółmi wszystkich dzieci.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 723

Ogółem 88584

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
0
Days
1
9
Hours
2
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.