DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Wróżby andrzejkowe

Wróżby andrzejkowe to świetna zabawa. Towarzyszyli nam w tym dniu rodzice najmłodszych przedszkolaczków z oddziału 0C. Dzieci przekonały się, że wróżby to świetna zabawa. Każdemu przepowiedziano wspaniałą przyszłość, zawód a nawet podróże! W trakcie zajęć otwartych dzieci wspólnie z paniami i rodzicami wykonali magiczne, czarodziejskie różdżki sprawiające najlepsze czary. Po zabawach odpoczywaliśmy przy ciasteczkach i miłych rozmowach

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1139

Ogółem 74538

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
8
9
Days
1
5
Hours
2
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.