Dzień Pomarańczowy

W dniu 28.10.2016 odbył się kolejny Dzień Koloru – pomarańczowy. Został połączony z Dniem Dyni. Przedszkolaki z grupy 0C ubrały się na tę okazję w pomarańczowe bluzeczki oraz przyniosły pomarańczowe zabawki. Odbył się wielki turniej toczenia dyni, zabawa „Podaj dynię”, a także wspólne wykonanie dyni na konkurs. Dzieci zrobiły z dyni wielkiego, kolorowego pająka o imieniu „Zośka”. W czasie drążenia dyni dzieci dowiedziały się, że jest to świetne warzywo na zupę, a pestki które wyciągaliśmy po wysuszeniu są pyszną przekąską. Zabawa była super!