DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Dzień Pomarańczowy

W dniu 28.10.2016 odbył się kolejny Dzień Koloru – pomarańczowy. Został połączony z Dniem Dyni. Przedszkolaki z grupy 0C ubrały się na tę okazję w pomarańczowe bluzeczki oraz przyniosły pomarańczowe zabawki. Odbył się wielki turniej toczenia dyni, zabawa „Podaj dynię”, a także wspólne wykonanie dyni na konkurs. Dzieci zrobiły z dyni wielkiego, kolorowego pająka o imieniu „Zośka”. W czasie drążenia dyni dzieci dowiedziały się, że jest to świetne warzywo na zupę, a pestki które wyciągaliśmy po wysuszeniu są pyszną przekąską. Zabawa była super!

Licznik odwiedzin

Miesiąc 596

Ogółem 79010

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
0
Days
2
3
Hours
4
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.