DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zabawy w szkolnej sali zabaw

W każdy czwartek dzieci z oddziału 0C uczestniczą w zabawach i ćwiczeniach rozwijających ich sprawność ruchową. Dzięki bogatemu wyposażeniu sali mogą wesoło i pożytecznie spędzać czas. Ćwiczymy dużą motorykę, równowagę, chwyt, prawidłową postawę ciała. Po zajęciach budujemy niesamowite budowle z wielkich klocków, bawimy się piłkami sensorycznymi i bujamy na bujaku.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 602

Ogółem 79016

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
1
Days
0
0
Hours
5
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.