DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Lekarz to nasz przyjaciel

Dzieci z oddziału 0C w minionym tygodniu miały możliwość zapoznawania się z różnymi zawodami. Jednymi z takich zajęć były dotyczące zawodu lekarza. Maluszki doskonale wiedzą, jak przebiega wizyta u lekarza i chętnie wypowiadają się na temat tych spotkań. Wychowawczyni zaprezentowała dzieciom wierszyk o lekarzu, a następne różne akcesoria lekarskie. Dzieci mogły posłuchać jak brzmi ich oddech oraz posłuchać bicia swojego serduszka. Obserwowały, jak bada się ciśnienie krwi u dorosłej osoby, oglądały przedmioty służące do opatrywania ran np. bandaże, gaziki i plastry. Na koniec każde mogło poczuć się, jak lekarz i przebrać w ubranie ratownicze oraz stetoskop.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 602

Ogółem 79016

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
1
Days
0
0
Hours
0
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.